Kontakt oss

Vi setter gjerne av tid til en prat, enten det er om dine behov eller om du vurderer oss som mulig arbeidsplass, så ta kontakt!
Espen

Espen Vogt-Østli

Ta kontakt med meg om du vil drøfte strategiske partnerrelasjoner

Adm. Direktør

Mob: +47 992 69 825
espen.vogt-ostli@ciber.no
Kjell

Kjell Isaksen

Drøft gjerne dine behov for løsninger eller bistand med meg!

Leder salg og marked

Mob: +47 476 72 076
kjell.isaksen@ciber.no
Lise

Lise Craig

Ta kontakt med meg om du vurderer å bli en av oss

Leder HR

Mob: +47 948 25 929
lise.craig@ciber.no
Roy Tore

Roy Tore Gurskevik

Snakk med meg om systemutvikling

Leder systemutvikling

Mob: +47 959 48 071
roy.gurskevik@ciber.no
Thomas

Thomas Brachel

Snakk med meg om rådgiving og prosjektledelse

Leder rådgivning

Mob: +47 480 04 958
thomas.brachel@ciber.no
Øyvind

Øyvind Stensby

Snakk med meg om SAP løsninger

Leder SAP

Mob: +47 916 90 596
oyvind.stensby@ciber.no
Terje

Terje Rabben

Ta kontakt med meg for overordnet selskapsinformasjon

Leder økonomi

Mob: +47 482 80 400
terje.rabben@ciber.no
Bente

Bente Schiefloe

Snakk med meg om administrasjon

Administrasjon

Mob: +47 926 38 816
bente.schiefloe@ciber.no